Oppdrettere/kennelregister 2022

For å være oppført i registeret må innehaver(e) være medlem i klubben

Informasjon vedr. oppføring i Kennelregisteret 2022 : Se her

Amazing Precious's Kennel

Anne-Grethe Berge Johansen
Fossliberga 5, 7500 Stjørdal

Mobil: 922 11 107
E-mail: 
ajoberge@ntebb.no 
Web:  http://www.berge-johansen.com/



Arctic Roses Kennel
Anne Britt og Laila Mailund 
Jerpeveien 4 A, 3243 Kodal


Mobil: +47 934 00 347/+47 905 76 824
E-mail: 
laila_m83@hotmail.com 



Bella Figura’s Kennel
Knut Arild Flatner og Karl-Erik Nedregaard
Larsbråtveien 179, 0674 Oslo

Mobil: 917 47 583/975 82 480
E-mail: bellafigurakennel@gmail.com 
Web: http://www.bellafiguraskennel.com



Ben-Star's Kennel
Bente Langaker
Visnesvn 192, 4262 Avaldsnes

Mobil: 992 94 333
E-mail: blangake@online.no
Web:www.ben-star.net



Box-Fantastic's Kennel
Anita Rædergård og Anniken Venner
Åsveien 61, 2034 Holter

Mobil: 46 63 58 07
E-mail: anitasr64@outlook.com



Brusvehagen’s Kennel
Astrid Langseth
Toline Bryhs vei 7, 2821 Gjøvik                         

Mobil: 917 23 900
E-mail: astlang7@gmail.com



Collchows Kennel
Susanne Hansson
Andreas Kiønigs veg 19, 2414 Elverum

Mob. 974 36 589
E-Mail: Collchows@hotmail.com
Web: http://www.collchows.se



Good-Move’s Kennel
Anne Lise og Gøran Edvardsen
Ersfjordvegen 142, 9107 KVALØYA

Mobil: 458 63 448
E-mail: anl-edva@online.no



Hin Chen’s Kennel
Hege Mari Finnanger
Gamle Kongeveg 39, 2166 Oppaker

Mobil: 928 29 967
E-mail: hin_chen@hotmail.com



Kennel Frozzen Delight
Agneta & Johnny Øhrn
Mogervegen 16, 2750 Gran                            

Mobil: 995 89 395
E-mail: niwels@online.no
Web:http://www.frozzendelight.com/



Kennel Khe-San
Hilde Dreier Jørgensen 
Løvjomåsveien 280, 4820 Froland

Mobil: 908 36 434
E-mail: hilde.dreier@gmail.com



Kennel Li-Lou
Line-Louise Wangsvik 
Prestebakkeveien 230, 1796 Kornsjø

Mobil: 945 40 747 
E-mail:line-louise.wangsvik@outlook.com



Kennel Shihsibell Pasio
Sylwia Anna Koczoska-Beben
Kristian Lofthus Gate 2, 3575 Notodden

Mobil: 951 52 747
E-mail: silviaannna77@gmail.com



Lac-Me’s Kennel
Eva Larsen 
Karlesvei 22 B, 8403 Sortland

Mobil: 990 46 557
E-mail Eva: ival2@online.no

og

Merete Baraa
Holmlundvegen 32, 2312 Ottestad

Mobil: 915 29 299
E-mail Merete: merete.baraa@gmail.com 
Web: http://lac-me.com/


Maldesfield Kennel
Marit Jacobsen
Joa alle 23, 4055 Sola

Mobil: 415 17 962
E-mail: jacobsenmarit@hotmail.com



Maria-My’s Kennel
Maria Engen
Lunneveien 8, 1407 Vinterbro

E-mail: mariaengen@gmail.com
Web: 
http://www.maria-my-s-kennel.webnode.com



Mini Lion’s Kennel
Eva Lind
Gjerdet 16, 5415 STORD                     

Mobil: 464 49 131
E-mail: ev-lind2@hotmail.com 



Nubos Skar Ma’s Kennel
Lene N. Granholt
Øvre Holtet 55, 2092 Minnesund


Mobil: 938 78 199
E-mail: nubosskarma@outlook.com



Puppidupie’s Wonderful Kennel
Ralf Siegfried Viktor Hempel
Svehaugane 24, 4234 Jelsa

Telefon: 480 40 533
Email: 
ralf_hempel@hotmail.com



Rottshihpa’s Kennel
Ann Kristin og Sonja J.Hals 
Nerkvernvegen 63, 2380 Brumunddal                              

Mobil: 930 42 814/91543 674
E-mail: annkihals@gmail.com



Sherpi Kangri kennel
Nina Nikolaevna Olsen
Melkøyveien 2a, 9602 Hammerfest

Mobil: 917 14 840
E-Mail: ninaolsen59@yahoo.no


Strandvin Kennel
Annette Lie 
Vågabrotet 19A, 5412 Stord

Mobil: 959 35 859
E-mail: strandvin@gmail.com 



Tchamina’s Kennel
Vigdis Giltun
Midtåsen 5B, 1624 Gressvik

Mobil: 917 40 488
E-mail: vikagi52@gmail.com



Wowshih’s Kennel
Marianne Lundh
Lineveien 16, 1655 Sellebakk


Mobil: 988 58 306
E-mail: 
mlundh@online.no



Yang-Kane’s Kennel
Lena Kristin Sletvold
Fløanvegen 166, 7510 SKATVAL 

Mobil:
452 40 948
E-mail: lena.sletvold@gmail.com




Her er det plass til flere !

 

Copyright © Norsk Shih Tzu Klubb 2017
Webdesign/CMS: Netthund.no