Oppdrettere/Kennelregister 
For å være oppført i registeret må innehaver(e) være medlem i klubben

Informasjon vedr. oppføring i Kennelregisteret 2021 : Se her

 

Amazing Precious's Kennel

Anne-Grethe Berge Johansen
Fossliberga 5, 7500 Stjørdal

Mobil: 922 11 107
E-mail: ajoberge@ntebb.no
Web: www.berge-johansen.com


Arctic Roses Kennel

Anne Britt og Laila Mailund 
Nøklegårdsveien 46, 3158 Andebu

Mobil: +47 934 00 347/+47 905 76 824
E-mail:  
laila_m83@hotmail.com 

Bella Figura’s Kennel

Knut Arild Flatner og Karl-Erik Nedregaard
Larsbråtveien 179, 0674 Oslo

Mobil: 917 47 583/975 82 480
E-mail: bellafigurakennel@gmail.com
Web: http://www.bellafiguraskennel.com

Ben-Star's Kennel

Bente Langaker
Visnesvn 192, 4262 Avaldsnes

Tlf.: 52 84 27 67
Mobil: 992 94 333
E-mail: blangake@online.no
Web:www.ben-star.net

Box-Fantastic's Kennel

Anita Rædergård
Åsveien 61, 2034 Holter

Mobil: 46 63 58 07
E-mail: anitasr64@outlook.com

Brusvehagen’s Kennel

Astrid Langseth
Toline Bryhs vei 7, 2821 Gjøvik

Mobil: 917 23 900
E-mail: astlang7@gmail.com

Good-Move’s Kennel

Anne Lise og Gøran Edvardsen
Ersfjordvegen 142, 9107 Kvaløya

Mobil: 458 63 448
E-mail: anl-edva@online.no

Hin Chen’s Kennel

Hege Mari Finnanger
Gamle Kongeveg 39, 2166 Oppaker

Mobil: 928 29 967
E-mail: hin_chen@hotmail.com

Kennel Funny Feeling’s

Signy og Linn Beate Elvesveen
Gjøviklinna 1352, 2862 Fluberg

Mobil: 959 09 297
E-mail: skelvesveen@outlook.com
Web:https://www.kennel-funnyfeeling.com

Kennel Frozzen Delight

Agneta & Johnny Øhrn
Mogervegen 16, 2750 Gran

Mobil: 995 89 395
E-mail: niwels@online.no
Web:www.frozzendelight.com

Kennel Khe-San

Hilde Dreier Jørgensen
Løvjomåsveien 280, 4820 Froland

Mobil: 908 36 434
E-mail: hilde.dreier@gmail.com

Kennel Li-Lou

Line-Louise Wangsvik
Prestebakkeveien 230, 1796 Kornsjø

Mobil: 945 40 747
E-mail: line-louise.wangsvik@outlook.com

Kennel North Exotic 

Kjersti Sollien Iversen & Øyfrid Sollien
Box 542, Sentrum, 9615 Hammerfest

Kjersti, Mobil: 917 48 916 
Øyfrid, Mobil: 482 75 395 

E-mail Kjersti: kjersti@fikas.no 
E-mail Øyfrid: sollien@fikas.no 
Web: www.north-exotic.com

Kennel SHIHSIBELL PASIO

Sylwia Anna Koczoska-Beben
Kristian Lofthus Gate 2, 3675 NOTODDEN

Mobil:951 52 747
E-mail: silviaannna77@gmail.com

Lac-Me’s Kennel

Eva Larsen
Karlesvei 22 B, 8403 Sortland

Mobil: 990 46 557
E-mail Eva: ival2@online.no 
og
Merete Baraa
Holmlundvegen 32, 2312 Ottestad

Mobil: 915 29 299
E-mail Merete: merete.baraa@gmail.com
Web: www.lac-me.com

Maldesfield Kennel

Marit Jacobsen
Joa alle 23, 4055 Sola

Mobil: 415 17 962
E-mail: jacobsenmarit@hotmail.com

Maria-My’s Kennel

Maria Engen
Lunneveien 8, 1407 Vinterbro 


E-mail: mariaengen@gmail.com
Web: http://www.maria-my-s-kennel.webnode.com

Mini Lion’s Kennel

Eva Lind
Gjerdet 16, 5415 STORD

Mobil: 464 49 131
E-mail: ev-lind2@hotmail.com

Nebaco’s Kennel

Eli Folven
Strynevegen 2833, 6798 Hjelledalen

Mobil: 901 78 282
E-mail: elifolven@hotmail.com 
Web: nebacokennel.com

Nubos Skar Ma’s Kennel

Lene N. Granholt
Øvre Holtet 55, 2092 Minnesund

Mobil: 938 78 199
E-mail: nubosskarma@outlook.com

Rottshihpa’s Kennel

Ann Kristin og Sonja J. Hals 
Nerholtvegen 1, 2387 Brumunddal

Mobil: 930 42 814/915 43674
E-mail: annkihals@gmail.com


Tea-Cake’s Kennel

Laila Midtun Pedersen
Midtunhaugen 48, 5224 Nesttun

Mobil: + 47 901 73 502
E-mail: lailamidtun@gmail.com


Tchamina’s Kennel

Vigdis Giltun
Midtåsen 5B, 1624 Gressvik

Mobil: 917 40 488
E-mail: vikagi52@gmail.com

Wowshih’s Kennel

Marianne Lundh
Lineveien 16, 1655 Sellebakk

Mobil: 988 58 306
E-mail: 
mlundh@online.no

Yang-Kane’s Kennel

Lena Kristin Sletvold
Fløanvegen166, 7510 Skatval

Mobil: 452 40 948
E-mail: lena.sletvold@gmail.com

   
  

 

Copyright © Norsk Shih Tzu Klubb 2017
Webdesign/CMS: Netthund.no